Święto dla moli książkowych!


logo targów

Już za tydzień rozpocznie się jedna z dwóch najważniejszych w tym kraju imprez branżowych, czyli Warszawskie Targi Książki. Ja siłą rzeczy spędzę na Stadionie sporo czasu, z różnych powodów.

Bardzo istotnym powodem będą np. spotkania oko w oko z blogerami, czytelnikami, autorami, czyli wszystko to, co fajne 🙂 I tutaj pojawia się moje pytanie: kto wybiera się do Warszawy na Targi? Kiedy będziecie? Macie ochotę pogadać oko w oko?

Druga sprawa to chęć zaproszenia Was na spotkanie czytelników, blogerów, autorów, które robi Kamil z Przy Kominku. Odbędzie się ono w sobotę, 24 maja, w Kicia Kocia. Rozpoczynamy o godzinie 17:00, ale każdy może przybyć wtedy, kiedy mu pasuje. Oczywiście przed 17 ma szansę siedzieć sam ze sobą, a przybywając bardzo późno ma szansę na to, że natknie się na same niedobitki 🙂 Wszystkie szczegóły spotkania znajdziecie na Facebooku, a dokładnie tutaj. Jeżeli ktoś chce mieć numer telefonu w celu ułatwienia kontaktu – proszę o znak.

Mam nadzieję, że w sobotę spotkam wielu z Was! 🙂

PS. A przy okazji zapraszam Was na te spotkania!

spotkania autorskie

Reklama

8 myśli w temacie “Święto dla moli książkowych!

 1. Będą to moje pierwsze Targi Książki w Warszawie. Wybieram się również z kilku powodów, ale jednym z ważniejszych jest spotkanie i konferencja z koreańskim pisarzem Kim Jin-kyungiem. Mam nadzieję załapać się na autograf Pani Jolanty Krysowatej, gdyż uwielbiam jej reportaż literacki „Skrzydło Anioła”… a także, z chęcią, nabyć nowiutkie okazy do biblioteczki.
  Jestem ciekawa całego wydarzenia 🙂

 2. Czy to jest wydarzenie zamknięte? Mnie link kieruje do listy wydarzeń i tego nie znajduję, czy jest sposób aby się dostać na tę stronę? Ja konta na fb co prawda nie mam, ale loguję się na konto syna i zazwyczaj nie mam problemu aby na fb zajrzeć.

  1. O raju, nie wiem, jak się zwrócić do pierwszej komentującej 🙂
   W każdym razie – super, pierwsze TK to zawsze wielkie przeżycie! Ja niestety nie znam twórczości żadnej z tych osób, rozumiem, że polecasz? Muszę się im przyjrzeć i sprawdzić, czy to coś dla mnie.
   Co do nabywania nowych okazów, to może być różnie, bo też różnie bywa z promocjami na różnych stoiskach. Ale pewnie się uda 🙂
   A na spotkanie przybędziesz?

   Dorota – oj, nie powinno być, nie mam pojęcia. Generalnie: od 17:00, Kicia Kocia. Mój numer masz?

   1. No to nic z tego nie rozumiem, mnie ten link z pewnością na to wydarzenie nie wchodzi. Twój numer mam, nie zmienił się od zeszłego roku? Kasia nas na listę wpisała?

  1. Ania – ha, to musiało być niesamowite wrażenie! Ja TK miałam okazję odkryć dopiero przed kilkoma laty, hm… 4? 5? Ale od tej pory bywam na większości z warszawskich i krakowskich. Najpierw hobbystycznie, a potem już bardziej zawodowo 😉

   1. No w czasach baaardzo dawnych (czyli przed dinozaurami) taka impreza nazywała się Kiermasz książki a nie Targi i często było to jedyna możliwość zakupu wielu książek, których normalnie w księgarni nie można było bez znajomości kupić. Co to było za szczęście wracać do domu z kilkoma papierowymi torbami pełnymi książek! Cały rok czekałam na maj!

Usuwane są wszelkie komentarze wulgarne, a także reklamy. Zdobądź się na odwagę podpisania swej wypowiedzi.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s