Świąteczny stosik


W tym tygodniu w stosie gości ciekawy miks. Mniej więcej połowa to debiutanci, a druga połowa to uznani autorzy (od góry):

„Witaj, smutku” Sagan oraz „Małżeństwo wagi półśredniej” Irving – pobrane na Podaju.

„Shit: rok w brukowcu” Żebrowska – od autorki.

„Dla ratowania życia” Reszela – od autorki.

„Zemsta jest kobietą” antologia – od Wydawnictwa JanKa – wśród opowiadań jest też utwór mojego dobrego biblionetkowego znajomego, więc nie mogę się doczekać lektury!

„Niebieskie nitki” oraz „220 linii” Gutowska-Adamczyk – prezent pod choinkę od autorki oraz wydawnictwa, dziękuję! 🙂

Nie wiem, czy warto pytać jak spędzacie weekend 😉 Ale jeżeli ktoś chciałby się podzielić planami – zapraszam! A może znajdą się wśród Was osoby, któe wyjeżdżają gdzieś na święta, np. na narty czy do cichego pensjonatu? Moje plany to: dzisiaj skończyć ze sprzątaniem i przygotowaniami, jutro pomagać w gotowaniu Mamuście i spółce, a potem to już czyste „lenistwo świąteczne” razem z bliskimi 🙂 Życzeń Wam nie składam, zrobię to jutro.

6 myśli w temacie “Świąteczny stosik

  1. Zdrowych, wesołych, pogodnych, spędzonych w rodzinnym cieple świąt Bożego Narodzenia; mnóstwa prezentów, radości, uśmiechów; a przy okazji też szczęśliwego, pełnego sukcesów i pomyślności Nowego Roku życzę Ci ja :).

  2. Ja już też złoże, bo jutro będę zajęta bieganiem w popłochu między kuchnią, dużym pokojem, sklepem i łazienką – nie ma to jak przygotowywać kolację Wigilijną u siebie, ech. Wyjechałabym kiedyś w końcu w góry, może nie na same święta, ale ot tak, by odpocząć…

    A ja Tobie życzę przede wszystkim zdrowia – bo w zdrowym ciele zdrowy duch. A czując się dobrze zarówno fizycznie jak i psychicznie można góry przenosić 😉 Mniej trosk i zmartwień, dużo dużo miłości i ciepła. Prawdziwej magii świąt, a najwięcej – przy Wigilijnym stole. No i w końcu – radości oraz wielu przepięknych książek.

  3. Dziękuję Wam ślicznie za wszystkie życzenia i za pamięć! 🙂 Bardz mi miło! I ja Wam życzę dobrych, spokojnych Świąt, dużo zdrowia i mnóstwa dobrych zdarzeń i ludzi dookoła Was w 2012 roku!

Usuwane są wszelkie komentarze wulgarne, a także reklamy. Zdobądź się na odwagę podpisania swej wypowiedzi.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s