Konkurs na piątkę z książkami Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk!


konkurs malgorzata gutowska adamczyk

Tego jeszcze u mnie nie było!  Zostałam zaproszona do bardzo fajnej akcji, mam nadzieję, że i Wam się spodoba! Czasu jest niewiele, ale też wymagania nie są tak trudne, byście bez problemu nie mogli ich wypełnić! 🙂

Macie trochę wolnego czasu? A przede wszystkim – chęć, by spróbować sił w pisaniu? Jeśli tak, to mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z Wydawnictwem Nasza Księgarnia, która ufundowała nagrody: książki Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk. W tym roku przypada 5 rocznica wydania pierwszej powieści z bestsellerowego cyklu Cukiernia pod Amorem. Blog jest patronem konkursu.

Do wygrania są następujące zestawy nagród:

  1. „Fortuna i namiętności. Klątwa”, „Podróż do miasta świateł. Róża z Wolskich” oraz „Cukiernia pod Amorem. Zajezierscy”
  2. „Fortuna i namiętności. Klątwa”, „Cukiernia pod Amorem. Zajezierscy”
  3. „Fortuna i namiętności. Klątwa”

Co zrobić, żeby zdobyć nagrody? Napisać tekst nie dłuższy niż 1000 znaków. Może to być krótkie opowiadanie, fragment monologu, dialog. Materiał musi spełniać tylko dwa warunki:

– zaczynać się w następujący sposób: „Ten dzień był inny niż wszystkie. Stała w strugach deszczu przed przejściem dla pieszych w centrum miasta, czekając na zielone światło, gdy….”

– zawierać 5 słów: klątwa, zemsta, medalion, uczta, władza.

Prosimy o nadsyłanie prac do 2 marca 2016 r. na adres organizatora: anna.suchta@agencja21.pl.

Spośród nadesłanych tekstów wybierzemy, w drodze konsultacji z pisarką, 3 najlepsze, które zostaną nagrodzone wyżej wymienionymi zestawami powieści.

Wyniki konkursu ogłosimy najpóźniej do 16 marca 2016 r. na stronie Cukierni pod Amorem oraz innych książek Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk na Facebooku (https://www.facebook.com/Cukiernia-Pod-Amorem-i-inne-ksi%C4%85%C5%BCki-Ma%C5%82gorzaty-Gutowskiej-Adamczyk-141950812501560/) oraz na blogu www.ksiazkowo.wordpress.com. Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

Zapraszamy do udziału!

Reklama

5 myśli w temacie “Konkurs na piątkę z książkami Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk!

Usuwane są wszelkie komentarze wulgarne, a także reklamy. Zdobądź się na odwagę podpisania swej wypowiedzi.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s