CzytaMY!


czytamy ksiazki

Mam wielką przyjemność pomagać Jarce w inicjowaniu nowego cyklu na jej blogu – CzytaMY! Jarka opisała wszystko dokładnie w tej notce. Ale generalnie zasady są proste: raz w miesiącu ktoś rekomenduje jej książkę do przeczytania, a ona rekomenduje komuś. Obydwie osoby czytają wyznaczone tytuły, a potem w dowolnej formie przekazują wrażenia z lektury.

Jeżeli komuś z Was podoba się pomysł Jarki, to śmiało możecie sami rozwinąć taką akcję, jednak mała prośba: wspomnijcie o tym, że pomysłodawczynią jest Jarka. I oznaczcie logotyp, bo szkoda byłoby, gdyby autor „zagubił” się w trakcie rozwoju akcji.

A przechodząc do konkretów: ja wyznaczyłam Jarce do przeczytania „Czekoladę” Joanne Harris (no cóż, jedna z moich ukochanych książek!), a Jarka zadecydowała, że przeczytam „Tam, gdzie spadają anioły” Doroty Terakowskiej. Co cieszy mnie szczególnie, bo książkę miałam na liście do przeczytania już od wieków. Muszę tylko odebrać zamówienie z biblioteki i do czytania!

Jeżeli ktoś z Was chciałby przyłączyć się do zabawy i wyznaczyć mi książki do przeczytania (a samemu dostać typ ode mnie), to piszcie śmiało. To może być bardzo ciekawa przygoda!

PS. A, ja to pewnie u siebie zluzuję z częstotliwością, bo przewiduję, że raz w miesiącu długofalowo byłoby mi ciężko wykonać.

Reklama

15 myśli w temacie “CzytaMY!

       1. Właśnie siedzę i opisuję pierwszą książkę 🙂 Niedługo się zgłoszę, więc pogadajcie z Asią, czy chcecie jedną książkę mi wyznaczyć, czy każda jedną (ale nie w tym samym czasie ofkors! :P).

   1. Cwana Agnieszka jest cwana 😉 Polecisz nam po książce, a sama od dwóch osób będziesz miała jedną do przeczytania. Ale co tam, warto. Czytaj Don Camillo i wskaż mi książkę. Tylko wybierz dobrze 😀

 1. Kusi, żeby się zgłosić, ale przecież ja się nie mogę wywiązać nawet z czytania 1 książki miesięcznie… niech mnie ktoś przekona/odwiedzie od zgłoszenia się.:D

  1. Moreni – ale możesz być moją „jednorazową” partnerką, bez rozkręcania akcji u siebie na blogu 🙂 I możemy ustalić inny termin, np. 2 miesięcy. Jak widisz – ja Cię odciągać nie zamierzam 😉

   1. No to ja się chyba zgłoszę, do takiej jednorazowej (choć z opcją powtórki w przyszłości;)) akcji.;) Polecać od razu, czy dopiero jak przyjdzie moja kolej?:)

    1. Super! Możemy to traktować na luzie, że zrobimy jedną taką polecajkę, a drugą, kiedy będziesz miała ochotę 🙂
     Na razie zrobiła się lista chętnych, więc odezwę się, jak przerobię książki wskazane przez Kaś i PlusMinus 🙂 Zapisz sobie, jak masz coś w głowie, bo to potrwa :>

Usuwane są wszelkie komentarze wulgarne, a także reklamy. Zdobądź się na odwagę podpisania swej wypowiedzi.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s