Zapraszam do Trójmiasta!


trojmiasto

Od dzisiaj do piątkowego poranka jestem w Gdańsku i włóczę się po terenie Trójmiasta. Pierwszą część dwutygodniowego urlopu spędzam w jednym z moich ulubionych zakątków naszego kraju. Jeżeli ktoś jest w okolicy i ma ochotę na spotkanie – śmiało, piszcie, możemy się wybrać na kawę czy spacer 🙂 

No i proszę o polecanie miejsc wartych odwiedzenia, zobaczenia, posmakowania etc. Niby byłam tu tyle razy, ale mam wrażenie, że duuuużo przede mną, więc śmiało – dajcie znać, co warto poznać!

A teraz uciekam na kolejkę do Sopotu, miłego dnia!

Reklama

6 myśli w temacie “Zapraszam do Trójmiasta!

    1. Wittamina – super, dzięki! Na bank po któreś z tych wskazówek sięgnę:) A część już znam!

      Burlesque – w Muzeum Zabawek już byłam, bardzo przyjemna miejscówka 🙂 A Muzeum Bursztynu mocno mnie korci, oj korci!

    1. Dofi – nooo, szkoda, ale wtedy miałam Szwecję na horyzoncie, więc niezbyt pasowało mi przyjechać tutaj, by potem gnać na samolot wcześnie rano w poniedziałek. Może za rok się uda!

Usuwane są wszelkie komentarze wulgarne, a także reklamy. Zdobądź się na odwagę podpisania swej wypowiedzi.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s