Małe radości #1


Muszę wrzucić ten post, bo inaczej nie wytrzymam, pęknę i w ogóle 😉 Jeżeli zapoznacie się z całością, to będziecie się pewnie śmiać, wzruszać, uśmiechać i rozczulać. Coś u mnie się zrobiło emocjonalnie ostatnio, ale to dobrze!

Tym razem wrzucam filmiki. Zróbcie to dla mnie i obejrzyjcie je w całości, szczególnie ten pierwszy. On mnie rozwalił, jakaż to przecudowna akcja! Z każdą minutą jest bardziej rozkoszny! Najpierw się uśmiechałam, potem śmiałam w głos, potem spłakałam z uśmiechem na twarzy! Zobaczcie sami…

Muszę w wolnych chwilach obejrzeć inne pierwsze razy” na ich stronie, to musi być bardzo ciekawe i poruszające!

Drugi film jest wzruszającym zapisem miłości i upływu czasu. Piękny! Podziwiam tego ojca – za pomysł i konsekwencję w wykonaniu. Jakaż to cudowna pamiątka!

Trzeci jest tylko i wyłącznie rozkoszny 🙂 Nie chcę teraz analizować, dlaczego trzymają tygryska w domu, co się z tym wiąże i co to oznacza. Patrzę tylko na tego figlarza i się rozpływam z zachwytu, jest przesłodki! Taki Tygrysek z Kubusia Puchatka.

Poprawka! Wprawdzie miały być trzy, ale właśnie natknęłam się na to wykonanie i padłam! Gdy tylko słucham, bez wizji, to mam wrażenie, że to śpiewa zdecydowanie ktoś inny. Mega!

Za takie skarby kocham Internet! Inaczej nie miałabym okazji zobaczyć tylu wspaniałości, posłuchać utalentowanych ludzi, wzruszać i śmiać się z ludźmi z całego świata. Pewnie, jest w nim wiele śmiecia, ale większość można omijać i tworzyć sobie swoistą „enklawę zachwytów”. Do tego właśnie dążę, trzymajcie kciuki!

Reklama

8 myśli w temacie “Małe radości #1

  1. J. – o tak! Cudne są, już dwa razy obejrzałam i pewnie nie jest to raz ostatni 😀 Chciałabym być taka, jak Ria, niesamowita jest! Życie bierze na klatę i śmieje się w głos ❤

   Nie, nie znam tego kanału, zaraz sprawdzę, cóż to! Dzięki 🙂

   Agnieszka – kompletnie Ci się nie dziwię 😀

  1. Sheti – co nie? ❤ Uwielbiam te koty, a ten maluch jest rozkoszny!

   Dofi – ja też bardzo lubię ten utwór. A to wykonanie jest powalające, ta chrypka ❤ No i faktycznie, to samo pomyślałam, że jest naturalna, co dodaje jeszcze jedną gwiazdkę do mej oceny tego wykonania!

 1. Świetne filmiki 🙂 Zwłaszcza ten z upływem lat dziewczynki 🙂 A tygrysiątko cudne. Aż dziw, że tak się temu psu dawał gryźć 🙂 Toż jakby go na poważnie tą łapką (bo jeszcze stosunkowo mała) machnął, to pies by się znalazł na drugim końcu pokoju 😉 A śpiewająca dziewczynka to prawdziwy talent 🙂

Usuwane są wszelkie komentarze wulgarne, a także reklamy. Zdobądź się na odwagę podpisania swej wypowiedzi.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s