Przybywajcie tłumnie!


Gdyż, ponieważ, bo… 😉

Ten blog rzadko robi za słup ogłoszeniowy. Nie lubię tego i koniec. Ale tym razem muszę się złamać. Mam takie wewnętrzne pragnienie, wręcz przymus!

Jeżeli macie wolną sobotę i mieszkacie w jakiejś w miarę sensownej odległości od Warszawy, to zapraszam z całego serca, bo ałtorka jest tak samo fajna, jak jej książki! A przybywa do nas niedługo osoba, która „popełniła” dwie cudnej urody powieści, a dokładnie – „Dożywocie” i „Nomen Omen”. Tak, dobrze widzicie, już w sobotę można w Warszawie spotkać Martę Kisiel!

(gdy klikniecie na plakat, to zobaczycie jego większą wersję, ze szczegółami)

marta kisiel

Będzie bajdurzyć, odpowiadać na pytania (a to najciekawsze zostanie nagrodzone książką!), pisać dedykacje, a z tymi najwytrwalszymi może i na piwo pójdzie?

Możecie – ku pamięci – zapisać się na wydarzeniu na Facebooku, o TUTAJ.

PS. A nieprzekonanych niech przekona fakt, że będą mieli okazję również spotkać tam mnie i Zacofanego w lekturze! 😛

Reklama

13 myśli w temacie “Przybywajcie tłumnie!

 1. Przybyłabym, ale pomijając nawet odległość, to akurat w ten dzień będę w pracy. Pozostaje tylko czekać na spotkanie z autorką w jakiś bliższym memu sercu rejonach. Za to czekam na relację!

  1. Barbara – uuuu, to szkoda! Ptaszki coś śpiewają o kolejnym, na Targach Książki w W-wie, ale to tylko ptasie śpiewanie 😉

   Zacofany – oj tam, oj tam! Już dwie chętne się dokoptowały 😉

   1. Będę w tym czasie w Warszawie, więc jak uda mi się znaleźć tani nocleg, to zawitam i siłą wymuszę autograf :). Znaczy się, ładnie o niego poproszę.

    1. To trzymam kciuki 🙂 Już wiem, że spotkanie będzie w piątek między 16 a 18, więc dobrze byłoby zostać na cały weekend. Zaoferowałabym nocleg, ale wstępnie materac mam zarezerwowany już od jakiegoś czasu i czekam tylko na potwierdzenie 🙂

   1. Przez to odcięcie od internetu same ciekawe rzeczy mnie omijają i faktycznie nic nie wiem. Jeśli podrzucisz linka to sobie poczytam 🙂

Usuwane są wszelkie komentarze wulgarne, a także reklamy. Zdobądź się na odwagę podpisania swej wypowiedzi.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s