Do roboty!


Rzadko Was namawiam do rzeczy innych niż czytanie książek lub spotkania blogerów 😉 Dzisiaj to zrobię!

Wszystkie osoby posiadające konto na Biblionetce zachęcam, zapraszam, zmuszam, namawiam… do wypełnienia ankiety dotyczącej przyszłych zmian w ramach tego portalu. Nawet jeżeli używaliście lub używacie go sporadycznie – wypełnijcie ją, a może będziecie gościć częściej! A osoby, które praktycznie zrezygnowały z jego używania zapraszam do wypełnienia tej ankiety, bo może dzięki propozycjom zmian zechcecie tam znowu ponownie zagościć.

Tak marudzę, bo Biblionetkę sobie cenię bardzo, szczególnie za uporządkowany i bogaty katalog książek. Od lat jestem użytkowniczką tego portalu, schowek traktuję jako spis własnych i upragnionych książek. I cieszę się, że nadchodzą zmiany, zresztą mocno o nie od dłuższego czasu walczyłam. Ja już ankietę wypełniłam i Was też o to proszę! Zajmie Wam to trochę czasu, a może przyczynić się do rozwoju tego fajnego miejsca.

A oto apel redakcji:

Wielka Ankieta BiblioNETkowaDrodzy BiblioNETkowicze,

Ankieta już jest dostępna, zapraszamy do jej wypełnienia: Ankieta BiblioNETkowa

W trakcie wielu rozmów na Forum okazało się, że pomysłów i sugestii macie bardzo dużo.

Postanowiliśmy zebrać je i przedstawić w formie ankiety, by dowiedzieć się, co Waszym zdaniem jest dla BiblioNETki ważne, a co nie.

Ankieta związana jest z pomysłem, który pozwoli nam zrealizować Wasze najważniejsze propozycje i najpilniejsze prośby.

Udzielenie odpowiedzi na pytania zajmie Wam mniej niż 10 minut, a wyniki tej ankiety są dla nas bardzo ważne, dlatego zapraszamy wszystkich do klikania! 🙂

Z góry dziękujemy serdecznie za wszystkie odpowiedzi!

Pozdrawiamy,
Redakcja BiblioNETki

Reklama

6 myśli w temacie “Do roboty!

    1. Dziewczyny, dzięki za wypełnienie ankiety. Dla mnie tylko mała część rzeczy była tam niepotrzebna, a spora naprawdę przydatna. Zobaczymy jednak, co wyjdzie w jej rezultacie.

      1. Ja miałam odmienne odczucia. Większość rzeczy nieprzydatna lub też obojętna dla mnie. Nie korzystam jednak w pełni z możliwości jakie oferuje biblionetka, może to dlatego.

        1. Ja jestem wiernym użytkownikiem od dobrych kilku lat, ale też wszystkiego nie wykorzystuję. Może dlatego, że sporo rzeczy wydaje mi się tam nieintuicyjnych i dlatego cieszy mnie ta ankieta. Zobaczymy jednak, co ostatecznie zostanie wprowadzone w życie.

Usuwane są wszelkie komentarze wulgarne, a także reklamy. Zdobądź się na odwagę podpisania swej wypowiedzi.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s