Losowanie z Wydawnictwem Literackim!


Niedawno pisałam o przesympatycznej książce „Zwykłe niezwykłe życie” Doroty Sumińskiej. Ci z Was, którzy czytali recenzję, wiedzą, że bardzo mi się ta książka podobała. A tak dobrze się składa, że mam dla Was jeden egzemplarz! 🙂

Saga rodzinna opowiadająca o tajemnicach, które wiążą ludzkie losy, o miłości, zdradach, silnych kobietach i mężczyznach z fantazją. Motorem powieściowych zdarzeń są uczucia i emocjonalna gwałtowność. Nie może zabraknąć również zwierząt, które często wypełniają uczuciową pustkę po stracie bliskich. Zwykłe niezwykłe życie to: „historia ludzi, którzy mimo bardzo wielu życiowych trudności nie stali się kanaliami. Umieli dochować tajemnicy i gdy nie mieli kogo kochać, to kochali gęś”.

Rozlosuję go wśród chętnych, którzy zgłoszą się w komentarzu pod tą notką. Anonimowych komentujących proszę o nick/imię + adres mailowy.

Na zgłoszenia macie czas do soboty 23-ego czerwca, do północy. Losowanie postaram się przeprowadzić jak najszybciej, jednakże może się zdarzyć (z przyczyn prywatnych), że odbędzie się dopiero w poniedziałek lub wtorek.

Zapraszam do udziału!

PS. Wybaczcie, ale z przyczyn zawodowych i prywatnych będzie tutaj chwilowo cisza. Zapewne przynajmniej do poniedziałku, może do wtorku. Poczekacie, co? 😉

Reklamy

76 thoughts on “Losowanie z Wydawnictwem Literackim!

  1. Chętnie przygarnę. Znam poprzednie książki, osoba autorki mnie fascynuje. To nie są książki „na raz”, ale do posiadania na zawsze i hołubienia.
    Ewa

Usuwane są wszelkie komentarze wulgarne, a także reklamy. Zdobądź się na odwagę podpisania swej wypowiedzi.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s