Druga edycja Złotej Zakładki! Ruszamy z dyskusją!


Moi drodzy, po chwili odpoczynku ruszamy z dyskusją na temat drugiej edycji Złotej Zakładki. Pewnie macie w pamięci lub zanotowane na kartce to, czym chcieliście się podzielić a propos pierwszej edycji, wnioski, propozycje modyfikacji i ulepszeń etc. Zapraszam Was więc na forum, gdzie wszyscy mogą dyskutować przy zachowaniu oczywiście zasad kultury osobistej i netykiety 🙂

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych blogerów, każdy może brać udział! Liczymy na aktywną postawę i chęć uczestnictwa. W końcu to wola większości ma stanowić o kształcie tej nagrody, więc do roboty! Najlepiej merytorycznie i konkretnie 🙂

Prosimy Was jednocześnie o pomoc w rozpowszechnieniu informacji o tej dyskusji i dalszym promowaniu akcji. Czy moglibyście wrzucić notki na Waszych blogach? Z góry dziękujemy! A dyskutujemy tutaj.

Reklamy

8 myśli w temacie “Druga edycja Złotej Zakładki! Ruszamy z dyskusją!

    1. Regulamin konkursu, paragraf 3, punkt 3: „Prawo do zgłaszania książek mają tylko Blogerzy piszący o książkach, których blog w momencie otwarcia naboru nominacji funkcjonuje od 6 miesięcy i publikuje co najmniej dwanaście recenzji w roku”. To obostrzenie wywołało w zeszłym roku sporo kontrowersji. Cały regulamin jest tu: http://zlota-zakladka.pl/regulamin/ i jest w nim wyjaśniona idea konkursu. Natomiast dyskusja na forum ma służyć ocenie, czy zeszłoroczne kategorie zdały egzamin i ewentualnemu wprowadzeniu poprawek i do nich, i do regulaminu.

    1. Na razie trwają przygotowania do drugiej edycji, w zeszłym roku były uwagi do podziału na kategorie, więc warto problem przedyskutować na forum i na razie tam organizatorzy zapraszają. Sposoby zgłaszania się do nominacji i głosowania oraz terminy zostaną podane po zakończeniu dyskusji, która trwa do końca lutego.

  1. Dziękuję dziewczynom za pytania, a Zacofanemu za udzielnie odpowiedzi 🙂 Ja w tym czasie krążyłam po Warszawie w poszukiwaniu mieszkania, dlatego on w mym imieniu udzielił wyjaśnień. Zapraszam na forum! Tam jest też wątek z ubiegłego roku – jeżeli ktoś czuje wielką ciekawość, to może przeczytać te dyskusje.

Usuwane są wszelkie komentarze wulgarne, a także reklamy. Zdobądź się na odwagę podpisania swej wypowiedzi.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s