Ostatni dzień!


Macie dzisiaj ostatnią szansę na zagłosowanie na ulubione książki wydane w 2010 roku! Tylko dzisiaj do północy możecie jeszcze głosować w ramach plebiscytu Złota Zakładka 2011. Nawet jeżeli czytaliście tylko jedną książkę z tej listy – warto jest zagłosować! Liczymy na Was 🙂

Dzisiaj stosiku brak. Podczas mojej nieobecności dotarła do mnie tylko jedna książka. Jest nią:

Wygrana w losowaniu organizowanym przez Anek7. Dziękuję pięknie! 🙂

Reklamy

4 thoughts on “Ostatni dzień!

 1. Zagłosuję na pewno, mimo niestety braku dostępu do większości książek z listy (cena własnego lenistwa, przyznaję szczerze). Nie znam w ogóle pani Katarzyny Michalak, muszę poszukać czegoś o niej. Jestem bardzo ciekawa Twojej recenzji Murakamiego i już nie mogę się doczekać od kiedy zobaczyłam na pasku obok, że go czytasz. Pozdrawiam Cię serdecznie:)

  1. Szwedko – bardzo wiele tych książek już jest w bibliotekach. A przynajmniej w moich – zarówno w tej wiejskiej, jak i tej większej – wojewódzkiej. Podejrzewam więc, że i w wielu innych będzie spora część z tych nominowanych książek. Warto mieć karty w 2-3 bibliotekach, jest to bardzo przydatne.
   Ja na razie czytałam tylko jedną książkę pani Michalak – „Poczekajkę”. Kolejną wygrałam ostatnio, moja Mama przeczytała obydwie i zażyczyła sobie wypożyczenia z biblioteki kolejnych 🙂

   Recenzja Murakamiego – dzisiaj wieczorem 🙂 Również pozdrawiam!

 2. A ja jestem z siebie dumna, że po raz pierwszy chyba w życiu zagłosowała nie w ostatniej chwili tylko o wiele wcześniej 🙂 Również wielu z tych książek nie czytałam, ale jestem bardzo ciekawa wyników!

  1. Grendella – też jesteśmy z Ciebie dumni 🙂 A ja sama mam podobnie – też z wieloma rzeczami czekam na ostatnią chwilę. A potem klnę, bo nagle coś muszę robić, ewentualnie nagminnie zapominam o terminach 😉 Tak więc – tak trzymać!
   A wyniki zostaną ogłoszone 22.10 – równocześnie na stronie internetowej oraz w trakcie uroczystości wręczenia statuetek.

Usuwane są wszelkie komentarze wulgarne, a także reklamy. Zdobądź się na odwagę podpisania swej wypowiedzi.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s