Dwa lata minęły, jak jeden dzień…


Tak, tak, dobrze widzicie. Dwa lata temu – 13 sierpnia 2009 roku – pojawiła się na moim blogu pierwsza notka 🙂 Nie jest to moja pierwsza próba związana z blogowaniem dotyczącym książek, ale na razie w tym przypadku wytrwałam najdłużej i pisałam najbardziej regularnie. Przez 2 lata napisałam 414 wpisów w 68 kategoriach. Padło pod nimi 4550 komentarzy! Przy pomocy mojego bloga kilkanaście osób zyskało nowe książki.

Uwielbiam to moje wirtualne dziecko. Straszną frajdę sprawia mi pisanie recenzji, tworzenie wszystkich notek, odwiedziny czytelników na moim blogu, komentarze, dyskusje. Bardzo lubię odwiedzać inne blogi, znajdywać dzięki nim potencjalnie interesujące mnie książki 🙂

Życzę mojemu blogowi jeszcze wielu lat aktywnego istnienia 😉 Prezenty (najlepiej w postaci książek) przyjmujemy jeszcze przez najbliższy miesiąc, więc możecie śmiało słać 😉 Wszystkich zapraszam na kawałek tortu i szampana!

A, żeby moja radość mogła pozytywnie wpłynąć również na innych – będzie losowanie :> Mam dla Was 3 książki – jedną ode mnie i dwie od zaprzyjaźnionych wydawnictw 🙂

1. Od Wydawnictwa Muza mam do rozdania egzemplarz książki „Ukryta oaza” Paula Sussmana. Więcej o książce na stronie wydawnictwa.

2. Od Wydawnictwa Bellona mam dla Was egzemplarz książki „Upadły anioł” Mari Jungstedt. Więcej o o ksiące na stronie wydawnictwa.

3. Od siebie planuję oddać egzemplarz książki „Dłoń pełna gwiazd” Rafika Schami. Więcej o książce na stronie wydawnictwa.

Wszystko, co musicie zrobić, to zgłosić się w komentarzu, zaznaczając  do której książki się zgłaszacie 🙂 Zgłaszać się można do wtorku (16.08.11) do północy.

Cieszę się bardzo z tej rocznicy i mam nadzieję, że będę miała dość siły, motywacji, wytrwałości, by prowadzić tego bloga przez jeszcze długi czas 🙂 A Wam dziękuję za to, że u mnie bywacie, czytacie to, co piszę, wspieracie!

Reklamy

59 myśli w temacie “Dwa lata minęły, jak jeden dzień…

 1. Sto lat, sto lat!!!

  Taki wiek, to już nie byle co:) W blogerskim światku to Ty jesteś juz babcią:)

  Chętnie skorzystam z możliwości i zgloszę się po… hmmm…
  Dłoń pełną gwiazd, zdecydowanie:)

 2. Sto lat! Mogę poczęstować drożdżówką, tak jak się spodziewałam, wyrosła pięknie, teraz się grzecznie studzi 🙂 Obyś pisała tutaj jeszcze długo, długo 🙂 Ja zawsze podczytuję, piszę rzadziej, bo nie zawsze mam coś ciekawego do powiedzenia, ale dopisuję sobie nowe pozycje do listy – to tak co do jałowych komentarzy 😉 Zgłoszę się do pozycji numer dwa, kiedyś wygrałam już w blogowej wygrywajce książkę tej autorki, do dziś jednak do mnie nie doszła. Może tym razem mi się bardziej poszczęści?

 3. To już? Kurczę to ja też niedługo będę świętować, właściwie gdybym była dalej na blogspocie to jakoś teraz by wypadało ;).
  Gratuluję, życzę dalszego rozwoju bloga, żeby istniał jeszcze dłuugo, no i dużo czasu na czytanie i mnóstwa regałów na przybywające pozycje 🙂
  A zgłaszam się do 3., koniecznie!! 😀

 4. Wszystkiego najlepszego! Ja o swojej rocznicy zapomniałam, aj tam. Gratuluję wytrwałości i życzę jeszcze wielu wspaniałych recenzji, przeczytanych książek i miliona komentarzy:))
  Zgłaszam się do książki nr. 3 🙂

 5. Wszystkiego najlepszego i oby twoja przygoda z blogowanie trwała jak najdłużej.
  Tort już na sam widok smaczny a po szampanie aż w głowie wiruje 🙂
  Zgłaszam się do pozycji nr. 2.

 6. Ojejku, jak długo 🙂 Zawsze podziwiałam ludzi, którzy mają tyle samozaparcia, żeby tak długo wytrwać przy jednym projekcie.
  I też wspomnę, że częściej zaglądam i czytam niż komentuję. Nie zawsze czuję się kompetentna w dyskusji, ale za to z przyjemnością zapoznaję się z opiniami o książkach 🙂

  Przy okazji zgłoszę się po pozycję nr 3.

 7. Gratuluję jubileuszu i życzę kolejnych, owocnych, blogowych lat! Mam do Twojego bloga wielką sympatię. W końcu od niego zaczęła się moja blogowa przygoda 🙂
  Co do losowania – wybieram nr 2 „Upadły anioł” 🙂 pozdrawiam serdecznie

 8. Życze kolejnych równie owocnych lat pisania i czytania! Podglądam Ciebie od samego początku i często odnajdywałam wiele czytelniczych inspiracji, aż się nie chce wierzyć, że to juz 2 latka:)

 9. Stu tysięcy książek i stu tysięcy metrów kwadratowych na ich przechowywanie! 🙂 I jak najlepszych inspiracji do tworzenia nowych notek i recenzji 🙂
  A w losowaniu zgłaszam się do książki nr 3, choć sądząc po ilości chętnych, marne szanse na wygraną 😉

 10. Zglaszam sie z ksiazka „Dłoń pełna gwiazd” Rafika Schami.
  Przy okazji zycze kolejnych wspanialych lat z prowadzeniem bloga i chwilami ze swietna ksiazka!
  Pozdrawiam! ; )

 11. Ja tylko z życzeniami, do losowania się nie zgłaszam.
  Wszystkiego najlepszego:)

  Kurka siwa, ja znowu urodziny mojego bloga przegapiłam:(
  Bo nigdy nie wiem, które obchodzić – w grudniu prehistoryczny dzień początków blogowania w ogóle (na onecie 27.12.2006) czy może dzień przenosin na blogspot – 24.07.2009? Doradź i niech ja się czegoś trzymam! Bo przez ten dylemat nie obchodzę żadnych:D

 12. Agnieszko, nie ma to jak mieć trzynastkę po swojej stronie! Pech wygasa na starcie.
  Gratuluję rocznicy, intensywności i radości, którą Ci to daje.
  Tempo czytania i pisania masz imponujące. Podejrzewam, że po prostu taka jest siła pasji – życiowej pasji bibliofila. 🙂
  Nie wiem, czy to świeżynka, czy to ja przegapiłam, włócząc się po terytoriach bez dostępu do Netu, ale strona ma niezwykle odmłodzony wygląd. Jestem szczególną fanką tych zakreśleń, które wyskakują, gdy się najedzie na tytuły stron. Bardzo ekstra.
  Pozdrawiam!
  ren

 13. Enga wow! ja bym nawet pomyślała, że to już dłużej!!! Wypełniasz książkami każdą chwilę, tyle recenzji pojawiło się u Ciebie, tyle rozmów i dyskusji przeprowadziłyśmy, tyle książek tu znalazłam, że to wprost niemożliwe, aby taki wynik osiągnąć przez raptem (i aż) dwa lata!

  Sto lat!!!

  P.S. przypomniałaś mi, że umknęły mi moje drugie urodzinki 🙂

 14. Sto lat. Tort wygląda tak wspaniale, że mam slinotok,
  Zgłaszam sie bezczelnie do konkursu – Dłoń pełna gwiazd, a jeśli nie to Upadły Anioł. Co tam ci będzie wygodniej.
  Ja też w październiku dwa lata będę obchodzić

 15. Hmm, mnie też jest trudno uwierzyć, że jak ja zaczynałam, to Cię tu jeszcze nie było 😉 Nadrabiasz intensywnością „bycia” 🙂

  Życzę przede wszystkim ciekawych lektur, bo to będzie oznaczać korzyści dla nas czytających ;)))

  P.S. zgłaszam się do 2.

 16. Gratulacje!!! Ja również tu często zaglądam i głównie czytam.
  Życzę dalszych wspaniałych rocznic i radości z czytania fajnych książek!
  Zgłaszam się po „Upadłego anioła” 🙂

 17. Mam nadzieję, że jeszcze jakieś tortowe okruszki dla spóźnialskich zostały…
  Wszystkiego dobrego z okazji rocznicy – niech nie zabraknie dobrych książek do czytania oraz chęci i czasu do recenzowania:)
  O nawet mi się rymnąć udało…

  Jakby co to do 2 się zgłaszam.

 18. Kiedy ma się pasję i wie się po co się coś robi – to tak jest, lata lecą a pasja, chęci i przyjemność z tego płynąca nie znika.
  Oby tak dalej 🙂 i dłużej… i oby nigdy się to nie znudziło 🙂

  i zgłaszam się do – „Dłoń pełna gwiazd” Rafika Schami.

 19. Wielu dalszych pięknych lat blogowego życia, owocnych w arcyciekawe ksiażki. Czas szybko umyka , gdy realizuje się pasję. Nie wiem, jakim cudem ja zaczęłąm 4 rok blogowania:)Powodzenia . Sto lat!!!

 20. to już dwa lata, jak z bicza strzelił zleciało, co nie? na tę okazję, najlepszego 🙂
  przy okazji, zgłaszam się do książki „Upadły anioł” Mari Jungstedt.
  pozdrawiam słonecznie.

 21. Wszystkiego najlepszego:-)
  13 sierpnia to również moje święto mam w tym dniu urodziny. Nie wiedział, że razem z Twoim blogiem.

  Jeśli można prosiła bym o „Upadłego anioła”

 22. Wow! Dwa lata to dużo czasu jak na bloga 🙂 Gratulacje i sto lat!
  Życzę wielu świetnych książek i samych sukcesów!

  A zgłaszam się oczywiście, bo żadnej z tych książek nie miałam w rękach – niechaj bazie to numer 1 i „Ukryta Oaza” – starożytny Egipt to coś co lubię w znienawidzonej historii 😀

 23. Gratuluję rocznicy. Nie wiem czemu, ale miałam wrażenie, że staż bloga sięga dawniejszych czasów. Życzę kolejnych miesięcy radosnego i twórczego blogowania. 🙂

  Wybieram bramkę numer 1 („Ukryta oaza”). Czy ktoś jeszcze pamięta szał na „Idź na całość”?

 24. Odpowiem zbiorczo 🙂

  Wszystkim bardzo dziękuję za życzenia i miłe słowa odnośnie bloga. Prowadzenie Książkowa sprawia mi całe tony przyjemności, uwielbiam to! 🙂 Cieszę się więc bardzo, gdy ktoś lubi ten blog odwiedzać i czuje się z nim jakoś związany. To taka megasatysfakcja!

  Kalio – zrób tak: w tym roku świętuj te grudniowe 😉 A od przyszłego roku lipcowe, w końcu blog na Blogspocie rozwija Ci się cudnie, więc tutaj widzę powód do świętowania.

  Tamaryszku – szybko czytam + mam generalnie sporo czasu, który mogę spożytkować na czytanie właśnie 🙂 I stąd tempo. Generalnie czytam więcej książek niż recenzuję 😉 Co do wyglądu bloga, to zmienił się on kilka tygodni temu (dokładnej daty nie pomnę), generalnie się spodobał, więc niech sobie jest na czas bliżej nieokreślony.

  Osobom, które myślały, że bloguję dłużej muszę powiedzieć, że sama mam wrażenie, że bloguję przynajmniej 4 lata 😉 Ale faktycznie, tak, jak piszecie: pasja i aktywność stwarza takie wrażenie 🙂

  Bardzo mi miło tyle dobrych słów usłyszeć!

 25. Gratuluję rocznicy! Mam nadzieję, że będziesz pisać jeszcze długo,długo i zawsze tak samo aktywnie! To prawdziwa radość wchodzić tutaj i czytać Twoje recenzje;) choć nie zawsze je komentuję, jestem na bieżąco:)

  zgłaszam się do 3 🙂

 26. oby tak dalej !!!
  GRATULACJE
  Twój blog był pierwszy na który natrafiłam, i który podczytywałam. Od niego zaczęłam sama się dzielić przemyśleniami książkowymi. I nadal lubię podczytywać co w literaturze nowszego i starszego lepszego. POWODZENIA DALEJ.
  P.S.zgłaszam się do Upadły anioł” Mari Jungstedt

 27. Wszystkiego dobrego i kolejnych okazji do świętowania w najbliższych i dalszych latach.
  Zgłaszam się po książkę pierwszą, „Ukryta oaza” Paula Sussmana.

 28. Gratuluję wytrwałości! 😉
  Cieszę się bardzo, że nie zrezygnowałaś i mam nadzieję, że nie masz zamiaru, bo dzięki tobie przeczytałam kilka świetnych książek 🙂
  I jeśli mogę to zgłaszam się do „Ukrytej oazy”

 29. Wszystkiego najlepszego i życzę kolejnych czytelniczych odkryć, by tematów na kolejne wpisy nie brakowało 🙂

  Jestem zainteresowana pozycja nr 2 – „Upadły anioł” Mari Jungstedt.

 30. Gratuluję pięknej rocznicy, wytrwałości, a przede wszystkim wspaniałego bloga i wiernych czytelników. Bardzo chętnie przeczytałabym „Ukrytą Oazę” Paula Sussmana.

 31. Gratuluję wytrwałości w prowadzeniu tego arcyciekawego bloga! 😀
  Zgłaszam się do pozycji nr 3! Konkurencja duża, ale liczę na łut szczęścia 😉

Usuwane są wszelkie komentarze wulgarne, a także reklamy. Zdobądź się na odwagę podpisania swej wypowiedzi.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s