Kolejny konkurs z Wydawnictwem Prószyński!


Konkursowo się w tej naszej książkowej części blogosfery ostatnio narobiło, oj narobiło! Co rusz jakiś konkurs czy losowanie 😉 Ja znowu dorzucę swoje trzy grosze. Ponownie książki uzyskacie dzięki dobrej woli Wydawnictwa Prószyński. Mam wrażenie, że ta książka wzbudziła pewne zainteresowanie i zaintrygowała część czytelników. Zobaczymy, czy się nie mylę 😉

Wydawnictwo Prószyński ufundowało 2 egzemplarze książki autorstwa Ally Condie – „Dobrani”. Nie znacie jej jeszcze – sprawdźcie jej opis, może to coś dla Was?

Urzekający romans rozgrywający się w idealnym z pozoru świecie przyszłości, gdzie każdy wybór jest z góry przewidziany, gdzie nawet miłość jest pod kontrolą.

Cassia zawsze była przekonana, że Społeczeństwo wybiera dla niej to, co najlepsze: co powinna czytać, co oglądać, w co wierzyć. A nawet kogo powinna pokochać, gdzie pracować i kiedy umrzeć. Kiedy więc podczas uroczystości Doboru na ekranie pojawia się twarz Xandera, Cassia nie ma żadnych wątpliwości, że to właśnie jest jej idealny partner… do chwili gdy następnego dnia w miejsce Xandera na ekranie wyświetla się przez moment twarz Ky’a Markhama.

Społeczeństwo mówi jej, że to drobna usterka, odosobniony przypadek, i że powinna się skupić na szczęśliwym życiu, które przyjdzie jej wieść z Xanderem. Lecz Cassia nie może przestać myśleć o Ky’u, a gdy oboje powoli zakochują się w sobie, zaczyna powątpiewać w nieomylność Społeczeństwa i staje przed trudną decyzją: musi wybrać pomiędzy Xanderem i Ky’em, pomiędzy życiem, jakie do tej pory znała, a drogą, którą nikt dotąd nie ośmielił się pójść.

Jak zwykle ostatnio – nie wymyślam żadnych wypasionych zadań konkursowych 😉 Kto ma ochotę brać udział w losowaniu, tego proszę o napisanie zgłoszenia w komentarzu pod tą notką. Zgłoszenia zbieram do północy pierwszego kwietnia (1.04).  Losowanie może nastąpić w sobotę, ale jadę na spotkanie biblionetkowe, nie wiem jak długo będzie ono trwało, więc proszę o cierpliwość – jeżeli nie w sobotę, to będzie w niedzielę. Powodzenia!

Reklamy

68 myśli w temacie “Kolejny konkurs z Wydawnictwem Prószyński!

  1. Dopisuję się do kolejki czekających na wygraną, powód jak zawsze ten sam – chęć zasilenia księgozbioru bibliotecznego 🙂

Usuwane są wszelkie komentarze wulgarne, a także reklamy. Zdobądź się na odwagę podpisania swej wypowiedzi.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s